Kompleksowa produkcja opakowań

Ponad 60 letnie doświadczenie, doskonale wykwalifikowany zespół pracowników oraz nowoczesne zaplecze produkcyjne to nasze atuty. Dzięki nim kompleksowo możemy realizować każde zlecenie na opakowania z tworzyw sztucznych. Realizacja od A do Z to dla Państwa oszczędność czasu, pieniędzy oraz wygoda, natomiast dla nas możliwość pełnej kontroli wyrobu na każdym etapie produkcji.

Poszczególne etapy realizacji opakowań z polipropylenu

 1. Projekt
  Samodzielnie projektujemy opakowań, nadając im wielkość i kształt zgodny z oczekiwaniami klientów. Nasi inżynierowie opracowują projekty nowych opakowań, zgodnie z obowiązującymi w UE normami i standardami.

 2. Forma
  Opakowania z polipropylenu wykonujemy metodą wtryskową. Gwarantuje ona dużą wydajność produkcji i powtarzalną jakość w całym nakładzie zamówienia. Formy do wtryskarek przygotowujemy samodzielnie, wykorzystując nowoczesny park maszynowy i zespół specjalistów. 100% kontrola nad produkcją form, pozwala uniknąć ewentualnych błędów, zapewniając terminowe wykonanie zamówienia bez ryzyka wad fabrycznych i reklamacji. Duże możliwości techniczne, pozwalają nam przygotować formy w dowolnych kształtach i wymiarach.

 3. Wtrysk
  Głównym etapem produkcji opakowań jest wtrysk. Proces wtrysku jest w pełni zautomatyzowany i sterowany komputerowo. Pozwala to zachować wysoką jakość każdego wyrobu i identyczne parametry techniczne. Opakowania produkujemy ze starannie selekcjonowanych surowców, gwarantujących maksymalną wytrzymałość, a w przypadku opakowań do żywności, bezpieczeństwo w kontakcie z produktem.

  Produkty z polipropylenu wykonujemy metodą wtryskową dla branży:
  • spożywczej – opakowania margaryn, lodów, jogurtów, masła, serków itp.
  • kosmetycznej – opakowania na kremy, szampony, żele do kąpieli i inne,
  • biurowej – pojemniki na przybory piśmienne, szuflady na dokumenty i wiele innych,
  • tekstylnej – wieszaki, zawieszki, dodatki,
  • budowlanej – opakowania o różnych pojemnościach na farby elewacyjne i wewnętrzne,
  • motoryzacyjnej – akcesoria i części samochodowe.

 4. Logistyka
  Ostatnim etapem produkcji opakowań jest ich konfekcjonowanie i dostawa. Dzięki własnej flocie transportowej i firmom z nami kooperującym, jesteśmy w stanie realizować dostawy w systemie just-in-time na terenie całej Europy.